Tamer Group
Cumhuriyet Mahallesi, Silahşör Caddesi, No:67,
Bomonti Şişli/İstanbul

[email protected]

Kemal Tamer

Kemal TAMER

Merhaba, ben Kemal Tamer. 2001 yılında kredi yükümlülüklerini yerine getiremeyen kişi ve kurumların yıllarca çalışarak, emek harcayarak, yarattıkları değer ve varlıkların kaybolmaması için kurulduk. Alanlarında uzman ekiplerimiz ve geliştirdiğimiz özgün çözüm yöntemleriyle, kaybolmakta olan değerleri yeni yatırımlara dönüştürdük.

Ülkemizde ticari davalarda “uzlaşı” kültürünün oluşmasına da öncülük ettik. Aynı misyonu Tamer Varlık Yönetimi A.Ş. çatısı altında sürdürdük. Halen inşaat, gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şimdi ise dijitalleşen dünyada, reel sektördeki başarılarımızı dijitale taşımak üzere "Teknoloji Şirketler Grubu" olarak yerimizi alma zamanı geldi. Yeni lokomotifimiz Tamer Capital öncülüğünde ülkemizdeki genç girişimcilerin projelerini sahiplenmekteyiz. Dünya çapında ses getirecek iş fikirlerine ortak olmakta; tüm ekibimiz, kaynaklarımız, tecrübemizle beraberce geliştirmekteyiz.

Yenilikçiliğe, kaliteye, sürdürülebilirliğe ve değer yaratmaya verdiğimiz önemi yeni şirketlerimizde de devam ettiriyoruz.

Hep daha iyisi için gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Kemal Tamer
Tamer Group Yönetim Kurulu Başkanı