Hakkında

BÜYÜK HEDEFLERE VARMANIN YOLU ÖNCE “İNANMAKTAN” SONRA “CESERAT ETMEKTEN” GEÇER.
Tamer Group’un başarı hikayesi.

company-graph

Hakkında

2001 yılında Tamer Uzlaştırma ile yola çıkan ve bugün Tamer Varlık Yönetimi, Motiva İnşaat, Neast İnvest Yatırım Danışmanlığı, Sparkup Global ve Utkon Turizm şirketlerini çatısı altında toplayan Tamer Group, bulunduğu her alanda fırsatlar yaratan bir şirketler grubudur.

Grup bünyesinde;

Tamer Uzlaştırma 16 yıldır borçlulara danışmanlık hizmeti veren ilk ve tek şirket olarak hizmet vermektedir.

Tamer Varlık Yönetimi, ticari kredi yükümlülüklerini yerine getiremeyen kurumlar için kendi geliştirdiği çözüm yöntemleri ve tecrübeleriyle tüm sorunlu varlıklara değer yaratır, işletmeyi ekonomiye kazandırır.

Neast İnvest Yatırım Danışmanlığı; grubun faaliyetlerini gerçekleştirmek için gerekli yatırımları koordine ederek yerli ve yabancı yatırımcılara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Motiva İnşaat, tecrübeli ortaklarıyla Tamer Varlık Yönetimi bünyesinde çözümlenen gayrimenkulleri geliştirerek çevreye ve ekonomiye değer katmaktadır.

Grubun “hayalleri yaşatma” misyonuyla hizmet veren Sparkup Global, genç girişimcilerin teknoloji ile ilgili projelerini hayata geçirmektedir.

Grubumuzun ortağı olduğu Utkon Turizm, otelcilik sektöründeki yatırımlarını sürdürmektedir.

Tamer Group sürdürülebilir yatırım ilkesi ile fırsatlar yaratarak, ülkemize yatırımcı çekmek ve farklı projelere ortak olarak iş geliştirmeye devam etmektedir. Sorunları çözmek ve kalıcı ekonomik değerler yaratmak şirketler grubunun temel vizyonudur.