Grup Şirketleri

TAMER GROUP; HEDEFE ODAKLI ŞİRKETLERİ İLE HER BASAMAKTA GÜVENLE “ÇÖZÜMLER” VE “BAŞARI”YA TAŞIR..

Başarının ardındanki grup şirketlerimiz

Tamer Varlık Yönetimi

Tamer Varlık Yönetimi

Kuruluş iznini 2016 yılında almıştır. Bankaların tahsili gecikmiş kredilerine çözümler üreterek hem borçlu şirketlere, hem de alacaklı kurumlara fayda sağlayıp ekonomiyi canlandırmaktadır. Özellikle gayrimnekul teminatlı icra dosyalarının çözülmesinde etkin rol oynamaktadır. Yerli ve yabancı yatırımcının icra piyasalarına yatırım yapmaları konusunda önemli bir aktördür.

Neast Invest

Neast Invest

Yerli ve Yabancı yatırımcıya güven ve şeffaflık temelli hizmetler sunmaktadır. Özellikle yurtdışı fonların ilgi odağı haline gelerek, finans sektöründe önemli başarılara imza atmıştır.

Motiva İnşaat

Motiva İnşaat

Rusya, Libya ve Irak gibi ülkelerde iş ortaklıklarıyla edindiği inşaat tecrübelerini Türkiye'de gerçekleştirdiği önemli projelere aktaran Motiva İnşaat, huzuru ve mutluluğu inşaa ederek sektöre farklı bir soluk getirmeyi ilke edinmiştir.

Tamer Uzlaştırma

Tamer Uzlaştırma

Mülk Teminatına dayalı borç alacak ilişkilerinde uyguladığı yöntemle, Türkiye’de uzlaştırma sektörünün kurucusu Tamer Group bünyesinde faaliyet gösteren Tamer Uzlaştırma, borçlunun yanında yer alarak icra sürecinin başarıyla yönetilmesini sağlamaktadır.